Relacja ze spotkania blogerów urodowych

 

Dnia 7 czerwca w Warszawie pod hasłem: Secrets of Beauty - porozmawiajmy o urodzie odbyło się o spotkanie blogerów uriodowych. Portal  swww.serwisuroda.pl objął patronat medialny nad tym wydarzeniem. Firma MedicaLine wzieła udział w tym wydarzeniu przedstawiając swoje produkty oraz został wygłoszony wykład  przez Konrada Malitkę pt: Suplementy diety - fakty i mity.
Ideą tego spotkania było przekazanie wszystkim tym, którzy interesują się szeroko rozumianą branżą urodową najnowszych informacji z rynku. Dlatego w spotkaniu wzięli udział przedstawiciele firm, w których ofercie w ostatnim czasie pojawiły się ciekawe nowości.

 

Spotkanie rozpoczęło się od rejestracji gości. Oficjalna część zaczęła się o godzinie 10:50 przywitaniem wszystkich przybyłych osób przez panią prezes firmy Biolonica – Magdalenę Zwolińską, która udostępniła salę na potrzeby spotkania. Pani technolog tej firmy rozpoczęła część merytoryczną prezentacją poświęconą nowej linii kosmetyków z komórkami macierzystymi.

Założyciel firmy MedicaLine Konrad Malitka podzielił się swoją wiedzą dotyczącą najnowszych osiągnięć w branży farmaceutycznej. W bardzo przystępny sposób został wytłumaczony podział leków oraz suplementów, opisany rynek suplementów w Polsce vs. inne kraje europejskie. Po ciekawym wstępie Konrad opowiedział również wiele ciekawostek nt suplementów, obalił mity w ich stosowaniu oraz opisał atuty najnowocześniejszej marki suplementów diety czyli My Beauty System, które wykonane są w technologi kapsułek z roztworem LICAPS.

 

 

Program spotkania był tak przygotowany aby uczestnicy mogli usłyszeć wiele ciekawych informacji, ale również osobiście uczestniczyć w pokazach, poddać się zabiegom i badaniom (kosmetologicznym czy trychologicznym).

 

Poza tym przy stoisku marki naturalnych kosmetyków Sylveco można było wykonać diagnozę stanu skóry i każdy z uczestników mógł przetestować produkty marki.

Spotkanie było bardzo ciekawe i podpisujemy się pod taką właśnie formułą, w której nie zabrakło części merytorycznej połączonej z praktyczną.

Reportaż
www.serwisuroda.pl

Przyznane nagrody

logo