W marcu 2014 redakcja Spa Inspirations ogłosiła konkurs na najlepsze produkty dedykowane branży spa i beauty. Pierwsza edycja Inspiracji Roku Spa Inspirations pokazała, jak duże jest zapotrzebowanie rynku beauty na tego typu inicjatywy. Do konkursu zgłoszono 66 produktów najlepszych polskich producentów i dystrybutorów, spośród których jury ekspertów wyłoniło 21 nagród głównych oraz 6 wyróżnień.

 

 

Ideą Inspiracji Roku Spa Inspirations jest coroczne wyłanianie najlepszych rozwiązań przeznaczonych do profesjonalnych salonów spa, gabinetów kosmetycznych i medycyny estetycznej.

Chcemy, aby managerowie i właściciele obiektów beauty w Polsce co roku otrzymywali wskazówki, w co warto inwestować, a także mogli zapoznać się z najnowszą, godną uwagi ofertą polskich dystrybutorów. Cieszymy się, że pierwsza edycja została tak dobrze odebrana, co pokazuje nam jasno, że rynek tego potrzebuje – mówi Mariusz Nieścior, redaktor naczelny Spa Inspirations.

W tym roku nagrody zostały przyznane w dziesięciu kategoriach: kosmetyki – linie do zabiegów spa; urządzenia kosmetyczne do zabiegów na twarz i ciało; stoły do masażu; fotele kosmetyczne; medycyna estetyczna; sauny; akcesoria i urządzenia fitness; urządzenia do terapii wodnych; suplementy diety; produkty nowatorskie i unikatowe.

ir2600

 

Jury w 22-osobowym składzie oceniało produkty pod kątem walorów użytkowych, nowatorstwa rozwiązań, jakości wykonania, relacji ceny do jakości, opinii użytkowników, a także zgodności z obowiązującymi normami i zasadami konsumenckimi.

Produkty My Beauty System zachwyciły jury i ekspertów i przyznali nagrodę główną linii My Beauty System za innowacyjną technologię oraz innowacyjny skład produktów oparty na cennych wyciągach roślinnych oraz naturalnych składnikach. Nagrodę w imieniu całej firmy MedicaLine odebrał właściciel i pomysłodawca marki Konrad Malitka.

 

DZIEKUJEMY

Przyznane nagrody

logo